DJ vzteklá kočka - málem jsem se po*hcal.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
DJ vzteklá kočka - málem jsem se po*hcal.
caues blůčka...liška uz číha na konciky..takze kdybysme se hodily nekam na plakat atk se vozvete:) jinak 14 hrajem v radvanci(pepek ma narozky)..debutovy vystoupeni!!! cus a at to sype kostra
Vtipálci
nemáte zač!jasan 22.4. se uvidime u ryby;)
ahoj,
organizoval to brácha a nějaká propagace, tomu moc nedal, přesně to jsem mu říkal bez reklamy ti nikdo nepřijde, když o tom nebude vědět, bylo tam alespoň cca. 10lidí, druhý den to bylo prý o 3lidech.Díky, za to že jsi to dal na beg.blog.Určitě někdy zahrajeme spolu, život je ještě dlouhej.razzo
neuznaný prostor je sice daleko, ale jesti se všechno podaří a najdu vhodného člověka na dlouho cestu stopem, tak by jsme měli dorazit:)
Ještě raději i touto cestou. Omlouváme se, ale na akci na Moravu v srpnu nepojedem. Snad se vám podaří sehnat jinou bandu na výlet. Zatim H.
Zdarec komandéři )) posílam malou pozvánku do Teplic
http://img5.rajce.idnes.cz/d0505/2/2631…
švádlo
To víš, jsem Tvoje stáří, pozvi mě dál...;) Ti nestačí, že všichni stále hrajeme nejméně v dalších 5 kapelách?!? Si nemáš z čeho vybrat nebo co?!? :D
Tááááák 8-)