BLU-82/B - Názory | Bandzone.cz

BLU-82/B crust-punk / Děčín

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Furt jen utíkam (2013)
    Nezařazeno
  • Nechcem (2013)
    Nezařazeno
  • Neotacej se (2013)
    Nezařazeno
  • Oceán plastu (2013)
    Nezařazeno
  • Svoboda (2013)
    Nezařazeno
  • Loutky (2013)
    Nezařazeno
  • Zhoubný plán (2013)
    Nezařazeno
  • Do nebe ne (2013)
    Nezařazeno
  • Svoboda (30 min ve zkušebně 2011)
    Nezařazeno
  • Neni čas musí to sypat (30 min ve zkušebně 2011)
    Nezařazeno
  • Do nebe ne (30 min ve zkušebně 2011)
    Nezařazeno
  • Vlad naražeč (30 min ve zkušebně 2011)
    Nezařazeno
  • Nechcem! (30 min ve zkušebně 2011)
    Nezařazeno
  • Zhoubný plán (30 min ve zkušebně 2011)
    Nezařazeno
  • Thrash vs trendy emo (30 min ve zkušebně 2011)
    Nezařazeno
  • Loutky (30 min ve zkušebně 2011)
    Nezařazeno
  • Držíme se statečně (30 min ve zkušebně 2011)
    Nezařazeno
  • Defekt mozku (30 min ve zkušebně 2011)
    Nezařazeno
  • Slunce (30 min ve zkušebně 2011)
    Nezařazeno
  • Budoucnost (30 min ve zkušebně 2011)
    Nezařazeno
  • Špínovka (zkušebna 2010)
    Nezařazeno
  • Člověk (zkušebna 2010)
    Nezařazeno
  • Komando útočí (3 way DIY split cd s PSM a Kohoutek)
    Nezařazeno
  • Defekt mozku (3 way DIY split cd s PSM a Kohoutek)
    Nezařazeno
  • Neni čas, musí to sypat (3 way DIY split cd s PSM a Kohoutek)
    Nezařazeno

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

Cháska

caues blůčka...liška uz číha na konciky..takze kdybysme se hodily nekam na plakat atk se vozvete:) jinak 14 hrajem v radvanci(pepek ma narozky)..debutovy vystoupeni!!! cus a at to sype kostra

Born Inside

ahoj,
organizoval to brácha a nějaká propagace, tomu moc nedal, přesně to jsem mu říkal bez reklamy ti nikdo nepřijde, když o tom nebude vědět, bylo tam alespoň cca. 10lidí, druhý den to bylo prý o 3lidech.Díky, za to že jsi to dal na beg.blog.Určitě někdy zahrajeme spolu, život je ještě dlouhej.razzo

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17192124273135404448515355 56 57 58