tož esi bude nějaká tá motivace!?!
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
tož esi bude nějaká tá motivace!?!
to nepsal Mykey, ale já, byl tu přihlášenej
Zdrc, volal Kočka (ne ten z matějský:) že se uvažuje o Rumpálu, 25 či 26 prosinca a jesi bysme zaduli. Tak jak to vidíte?
tyjo, váš zpěvák má chvílema hrozně podobnej projev jako Hájíček z Krucipüsk. a ten zvuk virblu je LIBICOVEJ!:) přidávám, Jone;)
welcome back! :)
ted poslcuham poradne a asi mas recht xD fakt hardcore RAP xD
Jo...Jednou se tam jistě ukážu..:)Já vim že mi to sluší,už odmala sem byla kočka k pohledání..Jenom tady na tý fotce sem nevěděla kam koukat dřív..:D
rap? to snad ne xD
Zdravíme Polici,
vydání našeho třetího CD, které ponese název "Black comedy" se nezadržitelně blíží. Do té doby jsme nahodili na náš profil 2 ukázky, můžete na to mrknout...budem rádi za Váš názor na věc ;-)
SHATTER
V sobotu se v Borové u Poličky koná další Půda!
Vytoupí: Chátra 76 http://bandzone.cz/chatra76
Jana Vébrová http://bandzone.cz/janavebrova
Výsměch?- křest CD- http://bandzone.cz/vysmech
Harmasan (punk z Prahy)
Bohdan Holomíček-osobně- fotografie- www.gallery.cz/gallery/cz
LUS3 http://bandzone.cz/lus3 a
Hospital Horror- nový nářez z Poličska.
Začátek od 19:00