S váma bych dal hnedka nějakou prasárnu track...něco ve stylu Ice T a Slayer !
Podobnost se určuje podle počtu společných fanoušků.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
S váma bych dal hnedka nějakou prasárnu track...něco ve stylu Ice T a Slayer !
Pátek se blíží :-D Juchůůů..
Zdárek, díkec za pozvání! Dorazím ale až v pozdních hodinách, pač budu mít pomaturiťák. Zdraví Vidroň.
Bio na carpe diem production...
check it out;)
díky za pozvání, snad příjdu
zdarec jasny urco dorazim ...
Zdravime, na oplatku pozvanka k nam
www.czechdeathfest.cz
jubilejní 160.fanoušek,hell yeah:DD
Moc rád bych přijel, ale v ten den máme vlastní koncert :(
Díky za info, ale už to mám dávno napsaný v kalendáři :-D Popijeme pánové, ne? ;-) Těšim se na ten hc večírek!!! Juchůůů :-D