...šikovnýýýý prdelky :)...
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
...šikovnýýýý prdelky :)...
Nazdár chlape. Jasně, že si zahrajeme rádi, zvláště, když na Lodyze jsme Vás nestihli. Do té doby snad už zpěv bude. Dej vědět datum, místo a ták, ohledně beden a bicích, všechny kyblíčky a lopatičky, na které hrajeme si vozíme sami, takže pokud to nebude enormní problém, rádi bychom hráli na vlastní jsme už na to tak zvyklí …. Dej vědět na mailík, domluvíme detaily. Díky! Ať Vám to v novém roce pěkně hraje, spoustu vydařených koncíků, složených písniček a tvůrčí pohody přejí Bed Sores.
rip /bed sores/
jo....good...jen tak dál...my snad už brzo taky něco nahrajem...vypadá to nadějně...tak zdáro...hoka héj...mír s váma a bujarej silváč
Veselé Svátky a Šťastný Nový Rok
HEZKÉ VÁNOCE A HODNĚ ŠTĚSTÍ A ZDRAVÍ DO NOVÉHO ROKU,VÁM PŘEJE KAPELA GTP.
JAKO DÁREK PRO VÁS BYL NATOČEN NOVÝ SONG S VIDEOKLIPEM,TAK SI HO UŽIJTE A ODKAZ POSÍLEJTE DÁL.
http://elfyourself.jibjab.com/view/jO…
Zdar! Choltice se povedli! Mějte se, veselé vánoce a brzy příjemnou oslavu narozenin! ;)
Zdar Kárkí nezapomeň na Mě s tim Cédem prosim Tě.Hlavně HáCé.Ďíík J!!!!
Zdarec chlapi diky za pchvalu a pristi rock nekde na podiu navidenou,at se dari!!!
Zdarec,díky za chválu,určitě spolu něco uděláme,rádi přijedeme.Poličku máme rádi je to good místo.držte se!!!!
Diky za pochvalu na nasem profilu za koncert v Policce,skoda slabsi navstevy,ale bylo to super.Pridavam do spriznenych,Goro!!!
Zdravíme BW! Tak to vypadá že se potkáme v Cholticích! Repec bude... Zatim!