Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
AHOJ !!! JSOU nová metalová kapela , zvou Vás na svůj profil
moc děkuji za podporu
http://bandzone.cz/thorax
Kurňa dobrý! Zase dobrý! Já se picnu...
Kurva dobry borci at vám to klape
nové písničky jsou super :) running wild je stadionova hymna ;)
Chlapi.... abych tady nevypisoval nějaké slohovky.... udělám to jako ve škole !!! Nápady(skladby) 1*(paráda) , Kytary + baskytara 1*(nádhera ,krása těžko popsat) Zpěvy 2 (pár malých chybiček výslovnost angličtina prkotina :-) bicí 4 (strašné sklamání.....vubec neslyšim bicí....a připadají mi moc punkové jak kdyby blink 182 , jimbo to na živo solí jak veverka z redbulem a tady to nejde poznat to mě mrzí) ..... celkový dojem 1- ...... paráda bez špetky soli :-) Přál bych si aby s tohodle byla česká heavymetalová klasika.... !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! až to bude poslouchat můj syn !!! a to si pište že to poslouchat bude :-)..........
No počúvam len 1. pesničku a musím povedať, že je to dosť dobré, veľa šťastia do budúcna. Alebo Ať to hraje. :D
Super!
Pěkný rock, jen škoda že zpíváte anglicky. Čeština by se v tomhle podle mě hodila víc. Hodně štěstí do budoucna ;)