Jeah dudek.....xDsme knighti demence nase blast demence jede
FLOWTAG
hmmmmm nerekl bych jak dokazu rozcilit par ubozaaaku.sere me kdyz nekdo vezme kytaru a neumi hraaat, bavi me provokovat curacci jen jste se chytli nuly....
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
hmmmmm nerekl bych jak dokazu rozcilit par ubozaaaku.sere me kdyz nekdo vezme kytaru a neumi hraaat, bavi me provokovat curacci jen jste se chytli nuly....
SMRT ZMRDUM KERY UMEJ JEN MLUVIT A HOVNO DELAT ASPON SPIVAJ TAM MOZNA O NAKEJ SRACKACH ALE ASPON NECO UDELAJ POMLOUVAT UMI KAZDEJ :P Soooo? SHUT THE FUCK UP YOU FUCKIN JIMMY BOY
to Flowtag: hm si peknej zmre kecas umis ale ze by si neco vytvoril to ne, radsi si narvy svuj RAPFIGHT doprdele a uz se tu neukazuj ty sracko pojebana
to Flowtag:di do prdele s rapidfightem uriznu tti koule
nejste dementi ale pice....Prosim neodpovidej nemam naladu...Rapfight
zdárec neuděláme výměnej koncert ? mail: DanielHazmuka@seznam.cz absolutezero.cz
Jeah dudek.....xDsme knighti demence nase blast demence jede
:D :D :D :D
mno....to mě poser!!!! PECKA \(^_^)/
jo to sme my zoe .... napis mi na zoe22@email tvuj ICQ .. a dohodnem se :D