Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Black Sabáka rock-big-beat / Ústí nad Labem

„Ready to rock!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

www.rockpalace.cz

Upraveno:

Náš krátký profil je umístěn na webu www.rockpalace.cz. Je nám ctí a děkujeme.


Zobrazit všechny novinky »

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

tomk

Zprávy o Black Sabáce. Black Sabáka /BS/ - stále v akci. BS se těší na konec srpna a září 2018. BS čekají koncerty ve Velkém Březně a Ústí nad Labem.
Tivolí hudební léto ve Velkém Březně - zahradní restaurace Tivoli - překvapilo i samotné organizátory, protože celé prázdniny /každou sobotu/ sem doráží okolo 200 lidí a to nejen z Velkáče, ale i z Ústí, Teplic a Děčína. Je tu vyborná akustika a zvukařům jde práce od ruky, takže to bude super akce.
Další akcí je již podruhé hraní běžcům Ústeckého půlmaratónu - RunCzech. Loni BS spousta běžců mávalo, takže se jim tam samozřejmě líbilo...
No a pak BS čeká ještě koncert ve SportClubu Phoenix - také již skoro tradiční štace. Novinkou je účast BS koncem září na festiválku Ústí Live, tam to bude pro ně trochu překvapení, ale těší se. Termíny, místa a kapely se kterými bude BS hrát - viz. sekce Koncerty.
Zveme vás všechny srdečně s pozdravem LONG LIFE ROCK AND ROLL !!

Ritchie


Bez profilu

Jako spřízněné kapele, starým, dobrým muzikantům, kámošům a zasloužilým kolegům v branži vám oznamujeme, že Stará škola vydala novou desku. Název: VLCI UŽ PŘICHÁZEJÍ. Label: 1000Watt.cz. Stuio: Pavouk Records. Všechno, počínaje obalem (viz třeba v profilu kapely na bandzone.cz) a konče postprodukcí šlapalo super. V nejbližší době oznámíme datum křtu. Máme z toho prostě radost... Long Live Stará škola!

Zobrazit všechny názory »