Black Point - Úvod | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Black Point rock-metal / Mariánské Lázně

„Kapela není aktivní“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

THE END

Ano... Bohužel, ale je to tak..:/ Po dlouhé "pauze" jsme se rozhodli rozejít v dobrým. Nabrali jsme hromadu zkušeností a je zase čas jít o dům dál. Děkujeme všem co nás podporovali a věřili že na to máme. Bohužel to nějak nevyšlo, ale snad bude ještě příležitost a jako BP se někdy opět vrátíme:) Nesmutněte:P Všechno si pamatujem, takže až zase bude přiležitost mužete se na nás těšit. Důvod proč jsme se rozhodli zastavit je kuli časovému vytížení, bez bubeníka a dokonce i bez zpěváka.. Johny se rozhodl rozvíjet v jiném stylu a určitě si poslechněte jeho pisničky ZDE. Kamila najdete u gHost on Tuesday. Kaslíka najdete u Last Crusader.

Jsou ke stažení všechny pisničky takže sdílejte,stahujte,poslouchejte..:) Jak se vám chce:)

 

Velké díky patří naším rodičům, kteří do nás vložili hodně usilí a peněz. Dále velké díky patří Martinu Bártovi, který s námi udělal demo CD a dál nám mnoho rád do hudebního světa. Díky Kubovi Novákovi, že nám udělal booklet na demo. Márovi Štruncovi ze možnost si poprví zahrát na podiu. Luďkovi Brožkovi za focení na koncertech. A pak jedna z těch nejhlavnějšich věci a to naši fanoušci, těm patří velké díky, protože to co jsme viděli pod podiem bylo neskutečné. Určitě nám zážitky zustanou na dlouho v hlavě:)

Díky všem... • BP


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Zobrazit všechny názory »