Black Ball Suzi - Úvod | Bandzone.cz

Black Ball Suzi hard rock-metal / Teschen - Těšín - Cieszyn

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Downfall [angl. verze]
    JESTEM
  • Kim?
    JESTEM
  • Upadek
    JESTEM

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Novinky

BBS - zdraví české fanoušky !!!

(Upraveno: )

19. května se ukáže naše debutové album. U této příležitosti chceme ho prezentovat také českým fanouškům. Pokud máte nějaký nápad - nabídku koncertu Black Ball Suzi ve Vašem městě, klubu, nebo festivalu, neváhejte nás kontaktovat. Jsme otevření na nabídky a rádi u vás zahrajeme. Víme, že české publikum je vyjímečné a proto se rádi s Vámi setkáme.

Black Ball Suzi je v podstatě mezinárodní kapela, která vznikla v  roce 2013 v Polsku. Kapelu založil kytarista Staszek Nowak , který už dlouhá léta žije někde mezi Českem a Polskem. Společně s basákem Tomkem Gruszkou, mnohokrát vystupovali na různých českých klubových i festivalových podiích, společně s mnoha legendami české domácí rockové scény. Přece jen  hlavní hvězdou BBS je 17-ti letá Zuza Baum . Charizmatická, přitažlivá a hlavně talentovaná zpěvačka, která se za mikrofónem mění v totální rockové zvíře :). Čím by byla pořádná rocková kapela, bez pořádného bubeníka. Na tomto postu zasedl Maroš Janček, Slovák z Bratislavy. Tak jak se v kapele říká "Náš kouzelník". Tak vznikla kapela někde ve východní Evropě, kapela, která po šesti měsících težké práce nahrála debitní album J.E.S.T.E.M ( Jsem ). Polské publikum mělo možnost se s kapelou seznámit v jednom z největších Talent Show, v polské edici Must Be The Music. 

Už 19. května se ukazuje debutová deska Black Ball Suzi. Kapela chystá i jeji anglickou verzi. Ochutnávku najdete v klipu k pecce „Downfall”.

Youtube Video vJtXAaXNSAwYoutube Video vJtXAaXNSAw

Máme velký sentiment k Čechům, českým fanouškům, jídlu no jasně..., že k pivu :). Pokud Vás naše muzika zaujala a chcete nás pozvat na koncerty - jsme k dispozici. O tom, že muzika nezná hranice jsme se mnohokrát přesvědčili právě v Česku. Těšíme se na Vás a na společně prožité chvíle na koncertech. Můžete komunikovat v češtině :) 

Black Ball Suzi

tel.: +420 777 148 987 (Bára)

tel.: +48 531 858 909 (STH)

email: bbsbookingcrsr@blackballsuzi.cz

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Nově přidané videa

Zobrazit všechna videa

Poslední názory

Zobrazit všechny názory