Bizarre Bazaar - Úvod | Bandzone.cz

Bizarre Bazaar indie-pop / Praha

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Far From The World Above The Surface
  Nezařazeno
 • A Message
  Nezařazeno
 • Kids
  Nezařazeno
 • It's Late
  Nezařazeno
 • Only You Can Call This Love
  Nezařazeno

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Allex

Zdravím.

Klub “The Stage Prague”, s kapacitou 50-100 lidí, nově v rámci podpory nejen začínajících kapel startuje program “Podhoubí”. Cílem je vytvořit kapelám a interpretům fanouškovskou základnu v Praze s nulovým rizikem na straně interpreta a bez jediného vydaného haléře při pořádání koncertů, pouze prostřednictvím cíleného marketingu.

Vedení klubu (působící 30 let na scéně) povede kapelu jasnými kroky, které jsou nutné pro zajištění návštěvnosti koncertů.

Pokud si tedy chcete vyhrnout rukávy a pustit se do práce ozvěte se rovnou na 773 063 085.


Jsem s pozdravem,

Bez profilu

nudný otec

Dobrý den,
Kavárna/bar Nudný otec nabízí prostor ke konání koncertů. Chcete-li si zahrát neváhejte nás kontaktovat. Aktuálně dáváme dohromady únorový program. Základní technika i klavír je k dispozici.

Tel. číslo 774 190 192, ideální je však emailová korespondence - nudnyotec@seznam.cz :)

Krásný večer,
Terka za Nudného otce

Zobrazit všechny názory