Pip- Bitter Slap
Díky za Vaše vzkazy, ať už kladné či záporné. Díky
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Díky za Vaše vzkazy, ať už kladné či záporné. Díky
Vim co to je punk. Nejni tady ta píseň co je takovej punk. Alternativa taky nejni. Je těžký na začátku najít něco originálního kór v týhle době. Ale tak co no. To co hrajem nejni jednoznačnej punk ani grunge. Proto tam je grunge-punk. :-)) ale díky za názor.
Jak posrali??
No to je bordel:-)). Jak jste to přetáhli z kazeťáku do mp3??
hehe to ste se vsichni posrali?
Hele docela by me zajimalo, kde se da sehnat nebo zakoupit vase cd, stahovatelny tu mp3 nemate pokud vim, aaaaaaa novy stranky... co nakej vzkaznik? at to slape
Dik za pozitiv referenci na nasem profilu. jestli se nam tedy vzajemne libi nase hudby :) tak muzem nekdy zahrat spolu u nas a u vas. jestli mate zajem , muzem se domluvit. ...
je to fajn , fakt se to da pekne poslouchat
Jo pěknej grundžík
jé já sem první ..........je to good hoši jen tak dál...............