Big Yellow Day - Názory | Bandzone.cz

Big Yellow Day grind-death / Praha

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Cabin Cancer
    Nezařazeno
  • Dr. Panzerfaust
    Nezařazeno
  • Enemy Of My Enemy
    Nezařazeno
  • Okinawa
    Nezařazeno

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

Bez profilu

AAA

Chtělo by to fotečky z Kainu, co? Jinak zdravíme a přejem lednový odpočinek :-).

Bez profilu

odynn@seznam.cz

To:Skoupáč:Moje vědomí je stále plné,čísté,dobou nezkalené a křišťálově čisté,jak jinak taky u člověka pracujícího již nějaký ten pátek u Českých drah:-))))).Hlavně proč Ti píšu,nebydlím už ve Vsi,ale Mezi Pdb a Nbk(zkratky pro Poděbrady a Nymburk) a to ve Velkém Zboží.Pokud povalíš kolem tak to v Pdb střhni na Nbk(opět píši pro urychlení komunikace zkratkama),a před Poděbradkou to střhni rovně na Křečkov,před závorame to vem prudce do prava na místní,bahnem a hnojem posetou komunikaci 99třídy,třída 100 už je tankodrom,a po 456,76m je rodinný dům 1.kategorie s wc a teplou vodou a to už budeš skoro u cíle.Pak už jen zatroubit,vyšlápnout do prvního patra a jsi u mne ve slůji,nebo pro urychlení komunikace lze použít i mobil a zavolat mi na číslo 731 603 762.Tak dej nějak vědět a já jse už teď těším na Tvoji maličkost.Tak zatím čusík Hába

Bez profilu

Skoupac

To: Odynn: Tak to ale musis byt doma a pri plnem vedomi. A ty bydlis tam, kdes bydlel? Pak zitra jedu kolem, nevim presne kdy, ale mezi 18:00 - 19:00.

Bez profilu

odynn@seznam.cz

Ahojky Žlutý muži.Tak jak jse máme?Doufám že jse máte minimálně krásně žlutě jako když vás přepadne žlutá zimnice,nebou alespoň žloutenka.Tady v ve Svini Brodě(původní název Nymburka,podle toho že jse zde přes řeku Elbe(Labe)plavili svině na porážku,a to není můj opilecký výmysl ale fak popsaný v kronikách)taky nic nověho krom toho že mám neustálou a věčnou žížu.Donesly jse my ohlasy na účinkování v Nadějích Beatu a docela jsem byl potěšen,protože ohlasy přišly až z Boleslavy a to od lidí který už mají v tom malém rybníku české pop music něco za sebou a to jmenovitě od Kolinse(Debustrol) a Melmuse(Alkehol,Debustrol) a co mi bylo tlumečeno bylo to dost zajímavé a kladné.Tak to jen tak mezi řečí.Budu muset zajet do Startu a prokonzuktovat to tam s nima u ferneta 8000,a pokud jsi budu něco pamatovat,tak dám vědět.Jinak,Skoupáči koukej cestou do Práglu,nebo z Práglu zajet na kafe a vajgla,jinak tě prokleju a budeš mít do konce života strašně pomalý spermie:-)))))).Ještě pomalejší než je mám já:-)))))))))))))))))))).Tak to by pro dnešek asi stačilo,opratrujte jse Žluťáci a čusík Hába

Bez profilu

honza/namelessgathering

Sdrafíčko sousedi :),
30.1.vystoupíme v exit chmelnici ještě se dvěma kapelkama.dostal jsem za úkol sehnat 1 z těch 2:)
Táži se vás tedy, zda-li byste neměli chuť si s náma zašmrdlat:) je to sice dost narychlo, ale snad nebude problémek.odepiště prosím co nejrychleji budete moc na muj tel.605 17 11 24 více info poskytnu pak (čili až je budu taky vědět:) ) mějte se a zaatimce.

Bez profilu

Skoupac

To: ronnie james ivoš(pacicka): To bylo zase storry... popisu az se v Kainu prijdu s tebou napit. O vikendu jsem v Praze. Prijdu si tam treba v sobotu. Omlouvam se, cau

Bez profilu

Skoupac

To Sir.Art.He.: No, ty kdyz nam psat nebudes, tak se z toho fakt neposerem, byt jsi nas "oblibenec" I v te hospode je to s tebou pruda, protoze co reknes, to proste neklapne. Tak se klidne se mnou nebav protoze ja uroven nemam, nema co klesat, ja jsem tak pokleslej ze s tak vysokou urovni jako mas ty a tvuj podobanej xicht me na podrazkach tvych sandalu (v zime... jen blb nosi sandale) ani neni videt. Jsem niz, nez dlazebni kostka, jsem niz nez pisek pod ni, jsem niz nez zemina, hornina, kridova vrstva, jsem tak nizko, ze jsem "Cinan". A co jsi ty? Se svoji urovni, kterou tady prezentujes? Ses tak na urovni, ze tady akorat pod prezdivkou pripisujes hovnoidni prispevky...

Bez profilu

ronnie james ivoš(pacicka)

pac,kdy si Pavle dojdeš do Kainu pro ten stojan,zabíra nám tam misto.dik zvukař Kainu

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16182022252831343638 39 40 41