to p-e-t-a-k: Tak co marode kdy dame zkousku ??? ja uz sem zdravej xD
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
to p-e-t-a-k: Tak co marode kdy dame zkousku ??? ja uz sem zdravej xD
to p-e-t-a-k:jo ja se taky moc na tu novou tresnovou krasavici tesim ;-) jinak ja taky marodim do pondeli takze by sme to mohli rovnou oslavit zkouskou xD
to svobi: no tak fajn..sem teda zvědavej, se těším na zkoušku, mimochodem kdy asi tak bude? Já marodím do pondělí, co ty?
jj snimac v pohode, je fakt silnej a u toho krku hodne dobre vynika barva tonu.jinak nova kytara ?zalezi jak se domluvim se sukecem gibsony fakt vybirat neumim tak potrebuju pomoct jinka vidim to na konec tohodle tejdne nebo na ten pristi :-)
to svobi: hale co ten snímač, už sis ho tam dal? a jak to vypadá s tou novou kejtrou? ;)
to Mjuš a Punkí: děkujeme a hlavně sem rád že jste tam byly a podpořili nás....hned se hrálo líp...
zdravým,
skvělý koncert ve pcherách včera.. takže zase někde určite:)
hoooooi
jo mně to tehdá nedošlo :)))))
a jinaaaak včera..bezkonkureční! :* fakt vám to šlo klucí moji
chudááci se naběhaj:D:D:)
neni to kravina, existujou kapely co sou schnopny odehrat nekolik konciku za den ... viz SPS E!E NVU atd ;-) mno takze hrat urcite budou tady i tam ;-)