BezBeatu - Úvod | Bandzone.cz

BezBeatu blues-soul / Jablonec nad Nisou

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Intro + Volnej pád
  Dveře dokořán
 • Řasy
  Dveře dokořán
 • Síť
  Dveře dokořán
 • Just In Time
  Dveře dokořán

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Novinky

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Bez profilu

Dan Císař

Ahoj Davide,moc nás těší,že jsi na Proglasu zaznamenal tuto písničku.A vůbec,že Proglas posloucháš. Když mi pošleš adresu,pošlu ti naše CD Dveře dokořán.Tam ta písnička je. Chceme ti udělat radost ,protože jsi udělal radost Ty nám... CD bude zdarma. Jinak ho máme asi za 100 vku... Měj se fajn.Zde je na mne číslo,tak stačí napsat do sms..603 497 690 Jablonec n.N.

Bez profilu

David

Pěkně zdravím, loni přibližně touto dobou jsem na rádiu Proglas zaslechl nádhernou píseň. Zaznamenal jsem si jen velmi krátký úryvek "... jarní mráz, když obléká slunce, ..." Na rádiu pak zaznělo kapela BezBeatu z Jablonce nad Nisou. Rád bych tuto píseň zase poslechl. Která to je prosím skladba? Nebylo by možné ji případně umístit k přehrání sem? Děkuji za případnou odpověď a přeji hodně úspěchů!

Zobrazit všechny názory