Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Beneton rock-rock / Sázava

„Kapela je aktivní“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Zrušení vystoupení

Omlouváne se všem příznivcům a fanouškům za rušení vystoupení věhem nařízení o shromážďování osob. Přejeme všem pevné zdraví a po skončeni tohoto období se na vás budeme těšit.

Váš BENETON


Zobrazit všechny novinky »

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Majkl - GOTHIGH

Ahoj kapelo/ muzikante, pokud by jste si chtěli natočit nějaké demo, ozvěte se na gothighband@gmail.com. Máme vlastní studio v Kralupech nad Vltavou a právě teď rozjíždíme prázdninovou akci. Nabízíme začínajícím kapelám, ale i těm zkušenějším možnost nahrát své počiny za co nejnižší cenu.
Jako perličku můžeme nabídnout i natočení alba přes analog. pásek, díky kterému získáte ten správný sound. :-)

Anna Cábová

Já jsem z toho úplně paf. Taky se mi to už na Blizáku nezdálo, jak říká Drahuška. Za sebe řeknu upřímně, že jsem ráda že zůstane nadále i Axiom. Její repertoár mi je přeci jen bližší než taneční muzika. Je to samozřejmě věc názoru a každý může mít svůj názor. Mě rozhodně mrzí, že jste ukončili Beneton...na který jsem už tolik let ráda pařila. Ano, život je změna a přeju vám kluci ať se vám daří. Díky za ty roky co jste hráli a my jsme na vás pařili. Hlavně zachovejte i Axiom a budu velice spokojená. Moc se na vás těším.

fanybas

Reaguji na poslední dva názory.Je to tak,jak říká Drahuška.Na pouťové zábavě vystoupí od 20.30h kapela Axiom a po ní Olyband,který to dotáhne do úplného konce.Věříme,že se budou všichni bavit a udělá nám to radost.
Jinak už jsem založil na Bandzone profil kapely,kde budou nadále všechny informace.Pavel

Zobrazit všechny názory »