Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Beneton rock-rock / Sázava

„Kapela ukončila svou činnost“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

KONEČNÁ

Zdravím všechny příznivce naší kapely.Beneton téměř 30ti letém púsobení na hudební scéně ukončil svou činnost.Jsme rádi a ceníme si všech fanoušků,kteří navštěvovali naše vystoupení.V kapele se za dobu její existenece vystřídalo dost muzikantů,které bych chtěl připomenout a poděkovat za spolupráci.Za zpěváky to byl Slávek Vondráček a Pavel Horst Gallischek,za kytaristy Stanley Glazoff a Luděk Greguš,a za bubeníky Tomáš Kočí a Pavel Sadílek.Stálými členy Benetonu byli celou dobu Pavel Bečan a Jirka Fanda Mirovský.

Luďek Greguš,Pavel Sadílek,Jiří Mirovský a Pavel Bečan vzápětí založili novou kapelu OLYBAND,do které nastoupil první zpěvák původního Benetonu z konce osmdesátých let Zdeněk Kocábek.Zaměřili jsme se na repertoár se kterým jsme tenkrát začínali a střední generace si ho ráda připomene,Také se budou hrát autorské věci z dílny kytaristy a zpěváka Luďka Greguše,který jako jediný nehrál v původní sestavě a zastoupil tak Vlastu Bubeníka,který se na nás dívá z muzikantského nebe,

                                                                                                     Pavel-Olyband


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Majkl - GOTHIGH

Ahoj kapelo/ muzikante, pokud by jste si chtěli natočit nějaké demo, ozvěte se na gothighband@gmail.com. Máme vlastní studio v Kralupech nad Vltavou a právě teď rozjíždíme prázdninovou akci. Nabízíme začínajícím kapelám, ale i těm zkušenějším možnost nahrát své počiny za co nejnižší cenu.
Jako perličku můžeme nabídnout i natočení alba přes analog. pásek, díky kterému získáte ten správný sound. :-)

Anna Rose

Já jsem z toho úplně paf. Taky se mi to už na Blizáku nezdálo, jak říká Drahuška. Za sebe řeknu upřímně, že jsem ráda že zůstane nadále i Axiom. Její repertoár mi je přeci jen bližší než taneční muzika. Je to samozřejmě věc názoru a každý může mít svůj názor. Mě rozhodně mrzí, že jste ukončili Beneton...na který jsem už tolik let ráda pařila. Ano, život je změna a přeju vám kluci ať se vám daří. Díky za ty roky co jste hráli a my jsme na vás pařili. Hlavně zachovejte i Axiom a budu velice spokojená. Moc se na vás těším.

fanybas

Reaguji na poslední dva názory.Je to tak,jak říká Drahuška.Na pouťové zábavě vystoupí od 20.30h kapela Axiom a po ní Olyband,který to dotáhne do úplného konce.Věříme,že se budou všichni bavit a udělá nám to radost.
Jinak už jsem založil na Bandzone profil kapely,kde budou nadále všechny informace.Pavel

Zobrazit všechny názory »