Zdravím, přidávám a těším se večer do Plzně!
Pic!
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Zdravím, přidávám a těším se večer do Plzně!
Pic!
Ahoj, no snad by to neměl být problém. Ale jestli chcete předejít problémům, stáhněte si je odsud: http://galerie.albumfotek.cz/23050/. Tam logo xichtů není.
Hoya emko mrzelo i fanoušky že jste nedorazili..takže kdyby jste přijeli tak myslim že bude nadupáno jako prase..o hodně jste přišli jak Vy tak My..Každopádně v sobotu se uvidíme pod lampou tak snad tam budete mít nějáký ty reklamní trička:)Sem na vás fakt zvědavej pokecáme pořádně na místě..
Zdravím...
hehe tak mají(mám) to luxusní když je tam i ohlídáte :D ..no mě baskytara příjde jako dost nepochopitelný nástroj..ale to bude spíš tím že jsem na ní ještě skoro nešáhla:)
Ať Vám to hraje...Majte sa!!:)
Nazdar doktoři,
děkuju za parádní víkend a těším se na víkend další, doufám, že bude stejně tak dobrej jako u nás!!!
Frediablo
Původně jsem chtěl Frýdecký stoun,ale zamrzla komunikace s dramaturgem. Hoši zatím jsem nesehnal sponzory,tak to při malé ůčasti budu muset hradit,ale o nocleh a cestovní náklady nemějte obavy.
Nazdar , fotky z Polné najdete zde: http://www.xichty.cz/?article=2123…
Sorry za nase zpozdeni,at se dari!!!
Jo a ta lokalita je přesná! Severně nad Železnicí!! :-)))