b-complexx - Úvod | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

b-complexx crossover / Brno

„Deska "NEGATIVI?M" na bandzone komplet ke stažení!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Dovča

Upraveno:

Zdravíme všechny fanoušky naší béčkový bandy

Čas a prostor tohohle vesmíru tomu tak chtěl, že nás okolnosti z posledních měsíců a let zavedly do různých končin a tajemných zákoutí, až nás to přivedlo do fáze lehkého zimního spánku. Návrat z naší hibernace je však jen otázkou času a jako nejpříhodnější se prozatím jeví období v horizontu cca dvou pozemských let, kdy b-complexx oslaví stěží uvěřitelné 20. výročí svého narození. Hned po probuzení pak povede naše cesta z brlohu jistotjistě přímo k vám. 

A jelikož jako muzikanti samozřejmě nezahálíme, do té doby našim fans doporučujeme sledovat naše nové hudební projekty. Především se jedná o b-c reinkarnaci stARTup, kde jsme si trochu zpřeházeli instrumenty; a jsme velmi zvědaví, jak tenhle tvůrčí počin (tentokrát v češtině) brněnská scéna přijme. Popř. pak třebíčskou sebranku Next Space, jejíž membrs jsou zocelení vřavou bitev v celé řadě kapel; a která se chystá do roku 2020 vřítit s rozhodně nemalými ambicemi.

Jako pozornost za prozatimní odmlčení si teď můžete stáhnout celou desku NEGATIVISM zdarma

Upřímné díky všem, kdo b-complexx podporují a podporovali. Budeme doufat, že tomu tak bude i nadále a že se po nedlouhém čase zase se všemi tváří v tvář na podiích ve zdraví setkáme;)


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

Domino


Bez profilu

strašně mě se*e že tu nemáte It'll never be better :( nutně ji potřebuju :D

DAVID

POZOR! POZOR! Nová skladba / Screaming fest !!!

Zveme Vás na tradiční Screaming fest, který má tentokrát úctyhodné číslo 10 !!! Přijďte za námi v předvánoční víkend oslavit tyto kulatiny, tohle číslo si to rozhodně zaslouží. Slavíme v sobotu 19. prosince, společně s kapelami:
20:30 WE ARE THE MOTION
21:30 CHÁTRA
22:30 CORPS OF NOISE
23:30 HANNIBAL LECTER
Premiérově odehrajeme koncert s novým basákem Tomem, tak ho přijďte omrknout. A to čekání na koncert si můžete krátit poslechem dalšího songu v Bandzone přehrávači http://bandzone.cz/corpsofnoise , skladbou Message on the Wall. Jak se Vám líbí?
Vaši CoN

Zobrazit všechny názory »