novy matros super chalani, len tak dalej! :)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
novy matros super chalani, len tak dalej! :)
ta bars fajne!
Pozdrav z neprebádaných Košíc: http://punkgen.sk/recenzie.php?id=109 ;)
Nazdar chalani, konečne som si spomenul na heslo k tomuto účtu. Teším sa ako sa pôjdem z resetovať na Váš koncert :-) Ale už ne ako batman :-)
dík za včerajší koncert, bola paráda, pekne ste zahrali, škoda toho mikrofónu, aj že sme sa ponáhlali, inak ok párty
Fotky zo Spiša páni: http://punkgen.sk/fotky.php?album=282
v Ziline vynikajuco pani...novy matros naozaj vyzivna zalezitost, pekne od podlahy ako to ma byt...stastne dojdite to tourko ;)
Pritvrdzujete:-) Fasa material! So stastim sa vidime v sobotu v Hurke. Nech sa dari!
CDcka sa dajú zohnat na koncertoch, alebo napíš na mail a za 2 éčka plus poštovné ti ich pošleme.