zdar, náhodou jsem zavítal sem k vám a zjistil jsem, že jste fak dobrý, tak sem si vás musel dát hned do svejch oblíbenejch
Podobnost se určuje podle počtu společných fanoušků.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
zdar, náhodou jsem zavítal sem k vám a zjistil jsem, že jste fak dobrý, tak sem si vás musel dát hned do svejch oblíbenejch
Zdravím kapelu, tak jsem si Vás už přidala mezi své oblíbené kapely!!!!!!Slyšela jsem Vás poprvé v LN na Bahně a moc jste se mi líbil!!!!Tak se mějte a at se Vám daří!
čau. Ted hlavně makáme na desce, kterou budem v léte točit. To sežere hrozně moc času. Ale koncerty doufám budou protože nás moc baví. Dík za podporu.
No konečně, že to ale trvalo! :o) Vítáme svoje oblíbence na BZ!
Tak první vzkaz. Víborná muzika dobrá práce... Hrajete koncertujete někde?