Čau Baraki, zakládal jsem si tady profil a náhodou jsem na vás narazil. Vidím, že je tam stále duo Honza+Radek, se kterými jsem kdysi chvilku bubnoval, někde na Malvazinkách, dokonce už tenkrát se to myslím jmenovalo Baraki ;-) Tak vás chlapci pěkně zdravím! Ať vám to šlape! Hugo












