Narazil jsem na jeden článek o Davidovi asi před rokem a pustil jsem si to. Od té doby je to moje nejoblíbenější česká kapela. I když poslouchám jiný žánr hudby, tak tohle jsem si opravdu oblíbil (texty, propracovaná muzika - je to radost slyšet) Těším se na koncert v Krnově, kam přijdu se ženou a možná i s našimi malými dětmi (3 a jeden rok). Jen doufám, že časem moc nezpyšníte a nepůjde muzika do kytek a nebudete jako ostatní české kapely rýžovat jen zlato.





