David Stypka & Bandjeez - Názory | Bandzone.cz

David Stypka & Bandjeez pop-rock / Frýdek-Místek

Sledovat

Bandzone.cz Tip týdne

11. ledna 2021
Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Neboj
    Nezařazeno
  • Jericho
    Nezařazeno
  • Kříž
    Nezařazeno
  • Jen si jeď (Ekompilace 2016)
    Nezařazeno
  • 01_Čaruj
    Čaruj
  • 02_Dělám
    Čaruj
  • 03_Najzar
    Čaruj
  • 04_Filoména
    Čaruj
  • 05_Osudová
    Čaruj
  • 06_Pohádka
    Čaruj
  • 07_Černobílá
    Čaruj
  • 08_Helium
    Čaruj
  • 09_Slepice
    Čaruj
  • 10_Díry
    Čaruj
  • 11_Skála
    Čaruj
  • 12_Něco vím
    Čaruj

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

MISACKERorFLY

Narazil jsem na jeden článek o Davidovi asi před rokem a pustil jsem si to. Od té doby je to moje nejoblíbenější česká kapela. I když poslouchám jiný žánr hudby, tak tohle jsem si opravdu oblíbil (texty, propracovaná muzika - je to radost slyšet) Těším se na koncert v Krnově, kam přijdu se ženou a možná i s našimi malými dětmi (3 a jeden rok). Jen doufám, že časem moc nezpyšníte a nepůjde muzika do kytek a nebudete jako ostatní české kapely rýžovat jen zlato.

Bez profilu

Dlažební koule

...pěkně debilni, další hudební humus oteklýho týpka...v čechách :)))

Bez profilu

Wolverine Fender

Ahoj, Váš velký fanda Wolverine Fender zakládá kapelu " Atlas Mraků ", jestli budete mít čas i chuť, tak poslechněte první skladbu.
http://bandzone.cz/_89601

Bez profilu

Honza

Ahoj, včera jsem si vás poslechl na Sázavském Slunovratu a skvělý vystoupení!! Dneska jsem poslechl i vaše nahrávky, jsou fajn, ale na koncertě to bylo jednoznačně lepší...energie, prostě všechno. Mějte se!

Bez profilu

Lúca

Nádhera. Pravda

Bez profilu

Hana

balzám na duši... ten hlas, ta hudba, ty texty, vše je tak propojené a dává hudebně smysl!! Držím palce na Andělech a doufám, že i letos budete na Coloursech. Na Vás přijedeme opět klidně i v dešti :-)

Bez profilu

sysel

kytarové sólo v "Nebolelo" je NAPROSTO BOŽÍ!!!!!!!!! Poslouchám to pořád dokola. A celá deska je skvělá a ojedinělá.

Bez profilu

Lukáš

skvělá hudba teším se na nové album

Bez profilu

Petr

Náhodou jsem v rádiu v autě slyšel Jericho a naprosto mě to dostalo, musel jsem zastavit a najít to na netu a dát ještě několikrát dokola :), smekám, nádherná věc.