Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Banana Storm rock-pop / Praha

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

HLEDÁME BUBENÍKA!!!

Přátelé, jelikož nám náš současný bubeník Zdenda již brzy odjíždí do Španělska a jen tak se nevrátí, začínáme hledat nového bubeníka. Všichni, kdo by měli zájem, nebo pokud víte o někom, kdo by měl zájem, neváhejte a napište nám. nový bubeník by měl mít následující vlastnosti a schopnosti:

  • Pohodový člověk
  • Vlastní bicí (rozumné kvality)
  • Schopnost dopravit si bicí na koncerty
  • Nadšení do muziky

Nebojte se, neváhejte a ozvěte se, budeme rádi!


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

Marcel


Bez profilu

Dobrý den,
touto cestou bych Vás rád požádal zda je možné se spojit a domluvit se na nějakém termínu vystoupení u nás v klubu. Předem děkuji.
Marcel Dolejší
737 187 367

pro kapely


Bez profilu

Chcete si zahrát v Říčních lázních? Tak máte možnost! Shání kapely pro letošní sezónu na každý víkend a nezálěží na žánru!
Hraje se pod širým nebem, k dispozici je samozřejmě pódium, nebo při nepříznivém počasí uvnitř hospůdky. Vše ostatní je už jen pouze na domluvě s provozním +420 724 365 393, ricni-lazne@email.cz.

Majkl - GOTHIGH

Ahoj kapelo/ muzikante, pokud by jste si chtěli natočit nějaké demo, ozvěte se na gothighband@gmail.com. Máme vlastní studio v Kralupech nad Vltavou a právě teď rozjíždíme prázdninovou akci. Nabízíme začínajícím kapelám, ale i těm zkušenějším možnost nahrát své počiny za co nejnižší cenu.
Jako perličku můžeme nabídnout i natočení alba přes analog. pásek, díky kterému získáte ten správný sound. :-)

Zobrazit všechny názory »