Baloňák - Úvod | Bandzone.cz
BZ si odteď na mobilu užijete lépe díky partnerovi redesignu GoGEN.

Baloňák ska-reggae / Plzeň

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Asijské bistro
  • Bezzubej pes
  • Úchyl
  • Fesťák
  • T.S.Ť.T.
  • Léto

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Novinky

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Nově přidané videa

Zobrazit všechna videa

Poslední názory

Bez profilu

Lu

Ahoj Jamani... tak si tak po pár letech prohlížím co je nového na reggae scéně a co to nevidí...oko mé modravé....????????????
Jsem nadšená....!!! Už x let provozuji s mým teď uz ex jJamanem Reggae kemp na Berounce a Koupak ve Starém Plzenci...neboli Prrrzenci ???? Ráda bych uspořádala celovikendovy reggae meeting všech mých oblíbených reggae manu a reggae kapel ... např.na počest nově otevřené cyklostezky od EU..to je v Plzenci...na Liblín je to od Pm 35km a přece jen dostat tam fanoušky byl vždy boj...na obou místech se dá dorazit se stanem a na místě je kemp, stánek s občerstvením a koupání....pokusím se všechny vyvolené obvolat ještě na letošní rok,ale moc tomu nevěřím,že se datumově zadaří.... tak 2019 to jistí... každopádně bych si Vás řada rezervovala na 1-2 letní akce...jste superrrrrr!!!!Podrobnosti nejlépe osobně pěkně u kávičky v Plzni někde....dejte mi please vědět,zda by jste se chtěli zúčastnit 3 denního meetingu a i letos sami.......
.......tel mám 603 258 067????díky a hodně úspěchů...Lucie Er.

Zobrazit všechny názory