fotky sou super, děkujem moc
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
fotky sou super, děkujem moc
Joo,Exit byl v sobotu libovej :))
zdarek panove,
vytvorili jsme na FB udalost pro TRES'TIL'DEF:
http://www.facebook.com/event.php?eid=1…
Tommy - Repulse
zdar! přidáváme a těšíme se na společnou akci 11.12 na chmelnici podrobne info plakaty atd ještě upřesnim :-)
Zdravíme Bajonety,
17.9. hrajem v XT3, kde budou s námi Lammoth.
Měli s námi hrát ještě i Arise of Infinity, ale protože mají interní problémy, tak hledáme dál.
Nemáte zájem?
Díky za echo
SIMPLEX
Rádi bychom Vás pozvali ke společné akci v září nebo říjnu. Písněte, máte-li zájem, na postmaster@noirabsintheia.org. Díky
Ave Ananas.
Jakožto naši spřízněnou bandu si vás dovolujeme obeznámit, že na našem profilu, a nebo taky tady:
http://www.youtube.com/watch?v=XyxB…
:-D
Se vyskytuje velmi závažná videostopa. Náš nový klip. Takže pls mrkněte, zcheckujte a klidně okomentujte. Jak na BZ, tak treba na YT. Budeme vděční za každý feedback. :-)
Prajzská country - pop - death kapela SKLEPMASTER
Zdar kluci, tak co je s váma? :-) Potřeboval bych se s vámi domluvit na tom koncertě 2.7.
Na e-mail nějak neodpovídáte..
Zdravime metalisti!!!
mrknete na nas shit!!!
M E T A L
Zdra kluci, čtete e-maily? :-P
Jinak, jak to jde ve studiu?