Čau bando, DOBŘE VY!!! BAJONET :-)
Podobnost se určuje podle počtu společných fanoušků.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Čau bando, DOBŘE VY!!! BAJONET :-)
Souhlasim s Kalibos.Chtělo by to někdy na živo.Zajedte někdy do Jižních čech do okolí J.Hradce nebo aspon C.Budejovic.Prijedu hned.
Je to super,jen tak dál .
tak zas dobře odvedená práce.je to sipačka jak svin \m/
Jo, pěkné,skočné,romantické. Funguje to pěkně, někdy naživo by to chtělo. Zatím pic.
Zdravím, fakt výborné songy oldschool thrash jak prase. Paráda, jen tak dál.
kik mada fakin ass ..... Uuuuhhh !!!!!
Kluci super!
Old school přesně podle příručky strana 56 odstavec 2 .-)))))))) Thrash & Beer till fucking death!!!
Jojoooooo boooojs námrd jak pííííč !!!! Stalingraaad !!!! THRASH !!!!