Badyan - Názory | Bandzone.cz

Badyan alternative-rock / Nivnice

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Muchy (Dalamánek 2010)
    Nezařazeno
  • Patalija s kompem (Dalamánek 2010)
    Nezařazeno
  • J.A.Komenský - Intro (EP 1592)
    Nezařazeno
  • J.A.Komenský (EP 1670)
    Nezařazeno
  • Vidlička (EP 2012)
    Nezařazeno
  • Topojoko (EP 2012)
    Nezařazeno
  • Hovadina (Dalamánek 2010)
    Nezařazeno
  • Česnečka (Dalamánek 2010)
    Nezařazeno
  • Káně Lesní prosím klesni (aneb deratizace)(Dalamánek 2010)
    Nezařazeno
  • Igelitka (Dalamánek 2010)
    Nezařazeno
  • Klobása (Dalamánek 2010)
    Nezařazeno
  • Hyjacintka (Dalamánek 2010)
    Nezařazeno

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

blackdevil666

Vidlička se dobře poslouchá...zajímavý text, silná melodie. Na takovů vypalovačku sa bude dobře pařit na koncertech. Jen tak dál..ať se daří tvořit hromadu dalších vidliček :))

Badyan

Ahoj Preca, díky za krásnů chválu. Sme moc rádi, že máš doma syna s dobrým hudebním vkusem :D. Něco z nových věcí by sa tu mělo objevit na jaro :). Díky a díky aj tobě Gaidy :)

Bez profilu

Preca

Ahoj Badyan,,
byl jsem na vas poprve ve Vrchatkach (Rockovy mlyn 2011) a jste proste super kapela. Muj syn (3roky) vas pouští každý den. No a Patalija? Udelejte pokračování, protože ten konec je úžasný. Vlastně vše od Igelitky atd.. Díky za vás!

Bez profilu

Olin

dost dobré chlapy ... máte v dohledné době nějaké koncerty?

Bez profilu

marcela

Ahoj mám dotaz dájí se ty písničky nějak stáhnout na fb?