Paráda šťovíci :))
Čenda
Zdar Chlapi, pěkně vám to hraje...www.bandzone.cz/lastexit
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Zdar Chlapi, pěkně vám to hraje...www.bandzone.cz/lastexit
Paráda šťovíci :))
Vidlička se dobře poslouchá...zajímavý text, silná melodie. Na takovů vypalovačku sa bude dobře pařit na koncertech. Jen tak dál..ať se daří tvořit hromadu dalších vidliček :))
Ahoj Preca, díky za krásnů chválu. Sme moc rádi, že máš doma syna s dobrým hudebním vkusem :D. Něco z nových věcí by sa tu mělo objevit na jaro :). Díky a díky aj tobě Gaidy :)
Ahoj Badyan,,
byl jsem na vas poprve ve Vrchatkach (Rockovy mlyn 2011) a jste proste super kapela. Muj syn (3roky) vas pouští každý den. No a Patalija? Udelejte pokračování, protože ten konec je úžasný. Vlastně vše od Igelitky atd.. Díky za vás!
...mmm...BADYÁÁÁN...uchu lahodí ty líbezné tóny... ;)
Ahoj Oline, no přidal sem něco do sekce koncerty, ale teď toho moc není snad 26.11. nebo 26.12. v Nivnici na hale. Měj sa
dost dobré chlapy ... máte v dohledné době nějaké koncerty?
Ahoj Marcelo, promiň za zpoždění.. písničky už si možeš stáhnůt aj tu :-)
Ahoj mám dotaz dájí se ty písničky nějak stáhnout na fb?