Day Before Doomsday - Úvod | Bandzone.cz

Day Before Doomsday punk-indie / Jihlava

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Poloviční jam 1
    Nezařazeno
  • Poloviční jam 2
    Nezařazeno

Kontakty

Novinky

Už opravdu začínáme!

Tak už je to tu a my se rozrostli do zatim plného počtu čtyř členů. Padli jsme si skvěle do noty a během prvních dvou zkoušek jsme postupným jamováním stvořili dvě kostry na dva songy. Tyto kostry si nahraly a postupně je otextujem, dopracujem, vyladíme atd. atd. A vam sem zatím dáváme ty dvě nahrávky, abyste si udělali přestavu jak přibližně budeme hrát. Berte v potaz že je to víceméně jam a je tam plno chyb, ale jako ochutnávka to snad příjde vhod.

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

David Kadlec z Dalečína

Ahoj,
s kolegou a kamarádem již skoro 3 roky vyrábíme placky, zakládáme si na kvalitě a nejnižší možné ceně. Kapely i fanoušci si oblíbily 100ks placek velikosti 37mm za 900kč, ale děláme i daší velikosti(klasických 25mm za 7kč či 56mm). Obvykle stačí prodat třetinu nákladu, aby se vám investice zaplatila, což je otázka prvních pár koncertů, tak neváhejte a pošlete obrázek na info (at) rkplacky.cz, o zbytek už se postaráme. Kompletní info (třeba i dlouhý seznam spokojených zákazníků nebo ukázky z výroby) najdete na rkplacky.cz.
Ať se daří, ať to hraje! David Kadlec

Bez profilu

Shammmi

Ahoj vsem, novy rocnik souteze amaterskych kapel regionu Vsocina byl zahajen. Pokud mate kapelu, znate kapelu, hrajete solo atd., kouknete na www.alternativaproprize.cz , kde jsou veskera pravidla i prihlasovaci formular. Predejte ci preposlete znamym, at je z ceho vybirat a ve finale prekoname lonsky vydareny vecirek. Hodne stesti. S.

Zobrazit všechny názory