chlapi, tož na recyklu se vás konečně dočkám..sice hrajete celkem pozdě, ale já naštěstí na festech chodím spat až ráno, pokud idu vubec:-)
bude se tam dat zakůpit vaše cd?
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
chlapi, tož na recyklu se vás konečně dočkám..sice hrajete celkem pozdě, ale já naštěstí na festech chodím spat až ráno, pokud idu vubec:-)
bude se tam dat zakůpit vaše cd?
OK tak doufame že to vyjde dik a čauec
zdar jak sviňa doufam že si zas někde zahrajem
Jordan
ale tak pockam..:)..a snad zbyde i nejaka sila na nejake to pogo...:)..
Chlapi mega..ste pro me skvely novy objev..uz se na vas tesim na Recykl festu!!
Ahoj, ohledne toho kontaktu ti napisu pristi tyden to ho uvidim.jinak v nedeli jedu na dva mesice makat do praglu takdoufam ze ho potkam jo psal mi ze mu ukradli auto byl nakej hodne spatnej. zdarec uz je tady auto a valim na Brnenec. zdarec palec utopenec
nemate zac:))) chtela bych se stavit na Recykl fest, ale myslim, ze odpadnu uz na akci den predtim:D jinak at vam to hraje, treba se nekde potkame=)
Já mám kontakt na kámoše do Šumperka co tam dělá akce. tak ti ho pak pošlu ale je tady problém že já vás znám například přez Bořka Šlagora sme spolu chodili ale tady v okolí vás moc lidi neznaj což je právě škoda....takže ti každopádně kontakt ti pošlu. Těd shání kapely na další akci která by měla být 27.9.08 a všechny akce jsou laděny jako zě nakej, crus,t grind, hc. obcas naka alternativa nebo ska.
budete hrát někde poblíž Šumperka nebo Ústí nad Orlicí???