Jo, díky za uznání, nechci se moc sebechválit, ale ten se mi poved! : )))
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Jo, díky za uznání, nechci se moc sebechválit, ale ten se mi poved! : )))
Ten stojánek na mikrák z krumpáče je parádní!!! :)))
Řeknu ti to ti slovy našeho kytarového virtuóza Džordža: "No, to se ptáš těch pravejch!"
No.. pak se tedy musím zeptat: JAK se vlastně jmenujete?
No jo, to už sem taky slyšel. Tak snad drak s velkym hadem evokuje leda tak někoho s velkym hadem, ne? Co je na tom : ))
"Velký drak" evokuje ani tak Landovy hovadiny, jako spíš rovnou titul šéfa Ku-Kulx-Klanu, pánové.
Chlapci, parádní!!! Přesně takhle nějak sem si vždycky představoval ethno-punk!!! :))) Dlouho sem se tak příjemně nepobavil jako při poslechu těchhlech 4 věcí. Jen tak dál!
tady taky nějak mrtvo, koukám... :*S
dosta drsny, asi me z toho trefi - mazeec h.o.p.:-)
maximální, megapolitní, monstrózní úlet !!! .... ☼