Zdravíme ATD,
dodatečně dík za pozvání, máte to tam hodně fajn.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Zdravíme ATD,
dodatečně dík za pozvání, máte to tam hodně fajn.
Zdravíme atd
děkujem za výbornou akci v Benešově, máte tam nejhezčí holky co sme jako kapela viděli ;) Jinak pokud budou nějaký fotky prosím napište a nebo pošlete na mail ;)
BS
V Olympu ste hráli fakt vyborně.
Zdar,
až budete mít chvilku pošlete please nějaký bližší info ( kde, v kolik, kolikátý... .:-) ) na BZ nebo mail to je fuk. Předem dík
určitě..a třeba se tam potkáme i na podiu hehe :)
miro ty hovnocuci, jako spravnej manazer bys o nikom z nas nemel rikat ze stojime za hovno:)..krome vyjimek jako honza samozrejme:)
to bude asi míra jinýho managera nemáme?????
Manager? :)
jen tak daaal vy homoklady:o) ale ten matej stoji za hovno:o) delam si prdel.....ste dobry a jen tak dal:oD
no tak to je jasny ze sem si vas pridala, byli ste nejlepsi ze vsech v pricovech xD
brzo prijedteeeeeeeee