to aby si zapamatovali ktery hovada jim tam hrali vis:)?
Aylla
no tak je na sebe pyšnej no...mu to přesvědčení že je dobrej nesmíš vyvracet Tome víš=)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
no tak je na sebe pyšnej no...mu to přesvědčení že je dobrej nesmíš vyvracet Tome víš=)
Matěji jestli si dobře vzpomínám,tak to v tvým případě ale moc neplatí...Nevim kdo místo jména kapely píše pouze svý vlastní jméno:)!!
to aby si zapamatovali ktery hovada jim tam hrali vis:)?
ale tak to už musíte jinak být dobrý, když chtějí fanynky podpisy na břicho :)
No Fando já myslim, že ten rock'n'roll necháme příště až po koncertě:) No nic chci se všem zúčastněním omluvit(zvukařovi,kterej nikoho horšího asi nezvučil, fanouškům, který vydrželi až do ranní hodiny a hlavně kolegům z kapely, kterym sem posral celej koncert) tak stalo se a příští tejden ve Vlašimi to rozjedem tak jak sme zvyklí a možná budem hrát i jednu novou pecku víc, tak je na co se těšit.
Čus Mordiere
mistři fakt ty voe...větší paka než ste vy fakt neznám...
Konečně to byl pořádnej rock'n'roll takhle by to mělo bejt každej konzík:-)
zdar kluci,docela v pohodě punkrokec!!!
sem snad neřekla nic špatnýho ne?...sem tam jako malá trávila fšechny víkendy,tudíž bych si to ani nedovolila...
A hlavně těch lidí kolik tam každoročně je:) to pak praská LIbež ve švech!!!!!