To s tim sranim si měl říct dřív Váco, teď to právě vodnesl hazjl a na tvý kozy už bohužel nemám další náboje:)jinak díky za pochvalu ty děvečko:)Matěj
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
To s tim sranim si měl říct dřív Váco, teď to právě vodnesl hazjl a na tvý kozy už bohužel nemám další náboje:)jinak díky za pochvalu ty děvečko:)Matěj
No jako bohatýři to mi teda poserte kozy. Slušná prácička, čumim jak vejr, ještě nakropenej po stužkováku to je pěkný probuzeníčko.... těšim se na křest, jako mám plnou hlavu pochvalnejch slov, ale nějak je momentálně nedokážu zformovat, tak aby to mělo hlavu a patu...každopádně je to megahustohustý....mějte se, čau
Zdar pánové,
tak rovnou deset songů jo? No klobouk dolu před váma. Zní to dost dobře mimochodem. Tak na viděnou na křtu
čau čau...:) Hej, nový songy povedený a hlavně dobrá kvalita zvuku...:) Taky plánujem jít po novym roce do studia...;) Tak doufáme, že se zas co nejdřív někde sejdem, at už u nás v Mostě nebo u vás v Benešově - máte to tam pecka...:) Zatim se mějte...:) BURNING STEPS
pjekny pisničky.... :-) ať se vám daří :-) dorazte i do meho okoli
Zdravím a posílám malou pozvánku na koncert:
Punk and Fuck Vol. 1
25. října 2008 20:00 Rambajz music klub Vlašim
Red Insect, Soukromey pozemek, Samochotijo, Against The Grain, Momentálně mimo mísu
Na místě distro, možnost pobytu v klubu do odjezdu ranních vlaků
Kluci díky za to ze ste dorazili, jenom tech lidí mohlo byt ze zacatku víc, ale tak treba priste. Zdraví DV
Mordiére, ty si odehráli??:-) to je report jak debil, já mam na Příčovy sloh a ty tam dáš dvě věty o největším koncíku všech dob..:-D
Matěji nedělej si to ješte horší než to máš!!Si prostě trouba...tak se za to nestyd:)!!Nebo chceš abych tady ještě víc rozebral tvoje účinkování na plavbách?Myslim,že by se pak jistý lidi docela divili...
ale dyz ja myslel ze chce napsat jmeno toho nejsmradlavejsiho od nas a zrovna my to tvy vypadlo tomasi,vis:)?