Zdar borci!!! Strasne by me zajimalo kolik ste dali za studio!!! Jinak teda dobry!!! Jen tak dal
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Zdar borci!!! Strasne by me zajimalo kolik ste dali za studio!!! Jinak teda dobry!!! Jen tak dal
no to my si zadnou zaminku na oslavu nenechame ujit neboj:))
Velmi povedené!!!Obzvláště se mi líbí písnička 2008, máte holt, co slavit:)
ahoj pekne vam to hraje jen tak dal:)
No až si koupíš cédo,tak určítě:)
Heeej hosi fakt dobry!!!
a Matejovi je i rozumet...no proste dobra pracicka!
To uz si vas snad budu poustet do sluchatek...:-)
Kurva hoši máte to kurva dobry. dobře moravcové, kdyby vám šel aspon ten fotbal jako tohle :-D
To Kráťa:Bubeník s tim nemá nic společnýho,ten na masteringu nebyl:) dík za chválu
Ahoj! Studio je opravdu znát, první dvě písničky se mi fakt líběj, super práce...Měl bych jen technickou výtku - proč je tam tak nahlas ten kopák? Mi přijde že ten to trochu kazí, ale jinak chvála...Mějte se a těšíme se na křest!