ATD - Názory | Bandzone.cz

ATD punk-rock / Benešov

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Kalhoty
    Mezi peklem a zemí
  • Na i v ní
    Mezi peklem a zemí
  • Lvi a ovce
    Mezi peklem a zemí
  • Z toho ven
    Mezi peklem a zemí
  • Bude to fajn
    Mezi peklem a zemí
  • Vlastní cíl
    Mezi peklem a zemí
  • Já vím (Nadoraz 2010)
    Nezařazeno
  • Ztrácíme (Nadoraz 2010)
    Nezařazeno
  • Wozvi se (Nadoraz 2010)
    Nezařazeno
  • Já už mám dost (Nadoraz 2010)
    Nezařazeno
  • Sám (Nadoraz 2010)
    Nezařazeno
  • Rock´N´Roll (Nadoraz 2010)
    Nezařazeno
  • Nadoraz (Nadoraz 2010)
    Nezařazeno
  • Přestávám věřit (Nadoraz 2010)
    Nezařazeno

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

isiie

Velmi povedené!!!Obzvláště se mi líbí písnička 2008, máte holt, co slavit:)

Bez profilu

Pichavec

Heeej hosi fakt dobry!!!
a Matejovi je i rozumet...no proste dobra pracicka!
To uz si vas snad budu poustet do sluchatek...:-)

Sýsa

Kurva hoši máte to kurva dobry. dobře moravcové, kdyby vám šel aspon ten fotbal jako tohle :-D

ATD

To Kráťa:Bubeník s tim nemá nic společnýho,ten na masteringu nebyl:) dík za chválu

Kráťa

Ahoj! Studio je opravdu znát, první dvě písničky se mi fakt líběj, super práce...Měl bych jen technickou výtku - proč je tam tak nahlas ten kopák? Mi přijde že ten to trochu kazí, ale jinak chvála...Mějte se a těšíme se na křest!

1 2 3 4 5 6810131722273339455054575961 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74