zdárek no docela gut pánové jen tak dál:)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
zdárek no docela gut pánové jen tak dál:)
jako...nevim co tady valite kluci......me se to celkem paci.........sice takovej stred........ale dobry...........
Musim se přidat k felixovi má naprostou pravdu kapela by se na to měla vysrat.
Řeknu vám kluci, že jsem v životě neslyšel větší sračku!!
zdarec hoši kde jste to nahrávaly ? zháníme taky s kapelou něco napište mi na profil dík a at vám to hraje čau :-)
Čágo :o)
tak nahrávky se mi moc líbí
jen tak dál, ať to šlape ;-)
Čus,Já vás znám už delší dobu a jste dobrý,ale akorát sem si vás nějak nestihl přidat.Tak hodně štěstí v další tvorbě!Smoker
Dost dobre. Dikes za pozvanku :D. O dalsiu pecku navyse. Len by to chcelo daky download :D
Ahojii, děkuju za pozvánku! Písničky hezké, no prostě kvalitní hudba..:)
čus čus,zní to dobře,zpěv je pěkně nahranej tak sem zvědavá jak na živo chlapci;-)