Jelikož s náma Hasmanka už od prázdnin nehraje, tak to ,,dámo´´ bylo určitě na Vášu že jo:)?jinak sme rádi že se ti to líbí, doufáme že přídeš 13týho do ixka chlape
Herak
zdar, mate ňáký starší nahrávky před těmahle? rád bych je poslech. dík cus
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
zdar, mate ňáký starší nahrávky před těmahle? rád bych je poslech. dík cus
Jelikož s náma Hasmanka už od prázdnin nehraje, tak to ,,dámo´´ bylo určitě na Vášu že jo:)?jinak sme rádi že se ti to líbí, doufáme že přídeš 13týho do ixka chlape
Pánové a Dámo... vaše ukázky z nový placky souu fakt bomba... vynikající zvuk... vynikající songy... jestli bude celý cd v tomto duchu tak klobouk dolu... Ste vynikající muzikanti... jen tak dál, fandim vám...
zdravííím
.. docela se mi líbíte :) suprová hudba : )
Hej fakt moc super music. Jen tak dál :o)...
Zdar bando, ještě že ste mi napsali na profil.. dobrá hudba. Dávám add
Jaká uzeninka :-)
Zdravim, kluci je to fakt dobrý, pokračujte takhle dál.
joo jste dobry
Ahoj klucíííííííí.-)
Fakt super moc se těším na váš koncert:-)