Co lidi chystate se aj na moravu?:D
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Co lidi chystate se aj na moravu?:D
Cau hosi tesim se na 7.unora v Chapeau, hazu do spriznenych ;).
čus ejtýdý, poslechl sem vaš libé nahrávky a musím vyjádřit nadšení, tož dobré to je .)
Nazdarr panii!skust enas mozno zaujme;)a nech sa darii!!
Ahoj kuciiii ste dobry! Doufam ze nekdy dorazite do Teplic nebo do litvinova ad si vas muzu poslechnout na zivo... :-P
pěkně vám to hraje hoši :) jen tak dál
Zdar, budete dobrý... Žehná Vám BŮH....
oo..ja sem proste nejlepčíí...sem si to umela nacasovat..200 fančovka xD...koukejte dorazit ;o))
každopádně ta první skladba Možná je dobrá
ač nejsem fandou pomalý hudby, tak se mi to celkem líbí ;-) kdybyste přitvrdili tak vás rád pozvu do plzně :))