no libite se mi :))
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
no libite se mi :))
Jako Cd vážně super, povedlo se.. pašáci ;-):-P
Zdravim hoši,
dík za pohodovej večír. Jinak mam dobrou zprávu páč o ty vaše CD je tu docela zájem. Včera sem to nějak konzultoval s Chotym, takže kdybyste chtěli, abych ještě nějaký prodal, tak mi napište na maila stoladz@seznam.cz nebo na icq 449744006 a můžem to spáchat. Tak zatim ( ale jak chcete, můžu těm lidem klidně říct ať si to u vás objednaj, to už je na vás )
Zdravim pánové, tak jsem si sjel CD a musim podpořit Vaškovo reference na Přítele...jako slušná prácička. Jinak ten makendonskej zpěvák na konci je fakt talent. Přes celej Balkán je to ale dost dálka, takže asi na koncíku nebude co? :-P
parádní songy,punks not dead
ani sem nečekala,že byste mě mohli zaujmout tak jak jste to udělali :D:D
Jo tak takhle to dopada kdyz se snazim neco udelat na kompu v patek vecer :D Takze druhej pokus:D
Tezka pohodicka,pridavam...
fajn music ;-)
zdravim sorry že koukám až dnes ale chápete :D v pohodě muzička přidávám :)