Džus!
Takže mám o brát tak, že na Vrakáči Chaotic hrát budou? Díky... je to napsaný všude :).
Páčko!
Podobnost se určuje podle počtu společných fanoušků.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Džus!
Takže mám o brát tak, že na Vrakáči Chaotic hrát budou? Díky... je to napsaný všude :).
Páčko!
Čau čau Karlosi,tak ho tam máš:)!!
Čau čau Zdravím ATDčka..;;)
chtěl bych se zeptat jestli by ste mi neposlali vš Song jmenuje se ,,Pivo'' na email kajoskratky@seznam.cz
dík moc..at' vam to hraje pnd..;;)
cus chlapy mohli by ste mi poslat to vase cd???
Ahoj!
přihlaste se k nám do soutěže, zkusit se musí všechno:-)
ahoj kluci peosaim opravte datum je to 21 lalej je magor
jasny pocitejte stim
ahoj kluci 22 listomadu zatim ma jen domluveny exnito a jednam z sps atd tak doufam ze to veme te
vase pisnicky se mi moc libi pocitam svama do Stříbra