Tak vás dávám do spřízněných, budeme se těšit:) Z
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Tak vás dávám do spřízněných, budeme se těšit:) Z
Čau! Zveme vás na náš profil kde si můžete poslechnout novej song:) Někteří z vás už možná měli tu čest a slyšeli ho:) Ale to nevadí, je dost pro všechny, tak si přijďte klidně přidat:) Mějte se a zatim;)
Matesovi:
No jo,stává se:)to totiž nezapisoval nikdo jinej,než náš Honzík,takže to prosim pochopte:DA nahrávka bude se zpěvem až někdy okolo novýho roku,kdy ještě s nějakjma songama uděláme EP;)
Zúze:
Čus,mě ho nedávno Fanda přeposílal,takže už sem ti odepsal;)
paRRalen prej:D(v koncertech) dobre kluci jak chcete:D chci se zeptat kdy bude nahrávka se zpěmem??:)
Už v sobotu !
AS - grunge crew
Ahoj, posílala jsem vám mejla, můžete mrknout a nějak odpovědět? Dík.
Cau. se sobotou pocitame nemusite se bat...budem se snazit dorazit jak jste psali...zatim vojta z guarany
Zdravím na http://ipunx.cz/ , je plakát a na něm snad potřebné info o hraní ve Stříbře 21.11. Přibližně 14dní před akcí se ozvem na konkrétnější informace(příjezd, rozpisy, atd.) Majta sa a ať to hraje! Kubiny
takze mates posílam ti na mail poster a sem line up slíbenej: 1) parallen 2) the jokers 3) ATD ( vy ) 4) hrábě v bábě 5) trvalý následky 6) genetická chyba.....
jo a entry bude 70...koukam ze to jediný tam nemáte...