ty jo, tak drzim pesti!!!!!
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
ty jo, tak drzim pesti!!!!!
Toš sem wam teš ten jeden hlas poslal ;) Snad sem tam nedal žádnou mezeru nawyc hehe to wideo je sranda:o)))
požádám asi ředitelku Puppu o hlas .. pak celý vedení, jestli mě nevykopnou, tak bůh se mnou :D
Tak tedˇ mě to ještě víc nakoplo a seženu ještě víc hlasů, to už nebude jenom kotel Sparty, ale celý ligy!!
All > Děkujeme všem za podporu... tý jo.... to je prímovej pocit, že nás má nekdo rád...ejchuchůůů :-))) ze to neděláme jen tak zbůhdarma :-)
Anonymka > slušný :-DDD
Mate muj hlas, Tatarky, snad se pred ty pulKorny dostanete, moc bych Vam to pral!!:-)...
tak to mi hnulo žlučí ale ..... anonymko zůstan tam kde jsi a nevylejzej nebo si tě najdu ....
A my tyhle priserne kapely zerem, cini nas neco pres 200 a porad pribyvame! :) Kus, nebo dostanes po papule!
Akoze kosi je to dost ubohe..mali by ste si vstupit do svedomia a spytat sa ci to ma este nejaky zmysel lebo urcite do toho jebete peniaze...strasne zle je to po kompozicnej stranky aj po prevedenii..ste jednoznacne asi jedna znajhorsich kapiel na bandzone..
Na Slovensko neprídete zahrať?