jeee hvezdy jeeee:-)) Cela bunda je na vas mooooc pysna!:-)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
jeee hvezdy jeeee:-)) Cela bunda je na vas mooooc pysna!:-)
Nazdar! Gratuluju k výhře!:P Jenom Korn ukažte, jak se hraje u nás:)
Gratuluju k postupu pánové!!! Zasloužíte si to;-)
Jinak to vaše video je fakt KURWA krutý:-D:-D:-D
Nazdar chlapy! Paradni hudba, pridavame do oblibenych a snad si nekdy spolecne zahrajem! Pokud budete chtit, mrknete na nas profil ;) At se dari!
Gratulace a v úterý naviděnou !!!
Gratuluji Vám a užijte si to! Bude to asi prdel :-)
www.onset.cz
velká gratulace, rozsekejte je tam :) jinak se těšíme na podzim na www.free-tibet.cz kde budete tak trochu dělat předkapelku nám :)
Velká gratulace
Pratele, kamaradi, loupeznici...prevelikanske dekovani, jste proste dobry. Tak, ted se budem modlit aby se jeste ta mala cast z nas, ktera je zdrava, nechtela taky nak zrakvit. Zlamany ruce, zlamany nohy a pretrhany vazy uz mame, tak snad nebude nake dalsi prekvapeni:)) Jeste jednou diky!!!!!