Nazdar Atari terror!!!mate dobruu muziku :-) drzime Vam palce s pozdravom Becoming
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Nazdar Atari terror!!!mate dobruu muziku :-) drzime Vam palce s pozdravom Becoming
Největší pecky
Bleeding tree je nej
kecííí vy budete ve Modrý Vopici jo? to je super!Nedohledný koncert v Praze je v dohlednu :) náhodou jsem tam byla minulý týden v tý Vopici, takže jsem ráda, že to je právě tady páč vim aspon kde to je :D no a je to tam pěkný to jo...to posezení venku je príma...este by me zajimalo jesi budete hrat na tom drevenym novym podiu venku nebo na tom podiičku ve vnitř...pac ty kapely na kerych jsem tam byla hraly ve vnitř...ovšem vy byste se skvěle vyjímali na tom venku ;) tak se těším chlapci :))
ou yes :)) ty jsi to ale vystihla perfektně :))
OOOoooo jak já miluju vaši hudbu, fakt to musim napsat jedině tak, že je to KURVA NÁŘEZ!!! Prostě Motofoko ! :D
Heeeeej dekuji moc ja vas miluju vsechno je proste good
Tak si to odsud stahni a mas ty loupezniku:)
Chlapy poslete mi prosim vas pisen Holduj tanci pohybu pls je to super chtel bych to poslouchat pri ceste do prace vzdy me to potesi dekuji icq 328 833 242
Bohužel, letošní Festondovej nohejbal bude bez Atari Terror.
Kluci maj moc práce a taky nějaký ty nemoci. :)