Sobotní koncert Pod Lampou byl fakt super. Sice již několik let žiju v Praze, ale jakožto rodilý Plzeňák jsem měl díky AT aspoň rozumnej důvod navštívit příbuzenstvo ve svém rodném městě. Nemohl jsem si vás totiž nechat ujít :-)) Myslím, že Broňa je dobrá volba, s Kurzem se dokonale doplňujou. Pekelnej vodvaz!














