> the.mates: je to pěkný viď. přece nebudem dělat nějaký kšunty :) zuzka je zlato, kterýho si moc vážíme!
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
> the.mates: je to pěkný viď. přece nebudem dělat nějaký kšunty :) zuzka je zlato, kterýho si moc vážíme!
OHHH YEEEEEEAH!! Uz mi dorazil(krasne zabaleny:)) balicek. To je potom vstavanicko.;) A vsechno uplne supeeer. Ze ten potisk bude delanej takhle pekne(myslim kvalitne) sem ale vazne necekal!:O Suprove investovany prachy. Tak jen tak dal....A hlvane si drzte Zuzku, protoze takovouhle manazerku nikdo nema;)
Mejte se. Cau:)
P.S. Urcite jeste napisu;)
Mrkněte na první řádky v novinkách s názvem PRESS.... přibyl odkaz na server abysszine.com....
ZUZA:Urcite napisu;)
SALMA:Neco jako switchacky retro?? to by bylo hoooodne luxusni:)
>the.mates: čus divochu, web bude nejdřív začátkem roku. retro jsme natáčeli, jak obraz, tak zvuk. Pokud to dobře dopadne, tak bychom přišli s nějakým živákem. Jen se to všechno musí smíchat, postříhat, web namalovat...rozumíš viď :)
Dobré jitro, náš pravidelný dopisovateli :)
Já mohu odpovědět ohledne merche, že už je na cestě za tebou :)
a ohledne videa ze křtu... mrkni vpravo do novinek s názvem PRESS - ve třetím řádku je videoreport :) :)
Hezkej den a zas napiš :)
Třebas jak se ti líbil balíček, kterej jsem ti poslala!
Zuza
Zdravim. Hele tak co ten web, kdy bude funkcni?? a kdy budete rozesilat merch?? a naposled: Nemate nejak nahranej ten krest v Retru??
ehmhmuhmmmmm,.... :I
takže košile vzít samozřejmě s sebou do Aše a hlavně L košili kluci, větší na mě nebudou 100% :-D no jsem zvědav na to L jak mi bude :-D
kurňa už chci výplatu, já chci tu košili....uáááááááá :)) a už chci 14. 12. hehe :)