ale no tak chlapci.....:D
Cecek
Čau tak musím vyseknout poklonu.Především skladba Airbagdeath je naprosto skvělá.Jen tak dál hoši s pozdravy Jakub.Info:www.cecek.com
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Čau tak musím vyseknout poklonu.Především skladba Airbagdeath je naprosto skvělá.Jen tak dál hoši s pozdravy Jakub.Info:www.cecek.com
ale no tak chlapci.....:D
> kurz: hele sklapni patky, stáhni půlky a zastrč kulky jo :) (ty pražská pičo jsem chtěl říct, ale neřeknu...)
Se nevytahuj:)
no jasně, na moravu se těšíme...dyk já se tam narodil!
SKUPA > ahoj :), v sekci koncerty je naplánován koncert v Ostravě.... a taky tam snad brzy přibude koncert v Olomouci....
Na Moravu se už těšímeee !!!! :) :)
zdarec panove docela bigbitek planujete nekdy hrani na moravě neco mi vas stzle pripomina nevim ale co ale kazdopadne neco kvalitniho
to asi zase ukazovali kurzikouc kulky :o)
Sem vás poprvý viděla v noci s Andělem a totálně sem se zamilovala!!! Hrajete úúúžasně!!! Tadle muzika tu chybí...jen tak dál!!! GoodLuck!
Byly přidány nové odkazy na další recenze... mrkejte na novinky s názvem "Recenze na nové CD"
Z.