>the.mates: no nějak se nám ten bandzone zalíbil :) ale s pravdou ven - je to čeče zádrhel, řešíme, ale vždycky přijde něco, co to odsune. Takže zaplať pan bů za bandzone. Náš web někdy bude :)
nunez
zdarek, ja to fsecko odvazel, ale statif sme teda nebrali...po nas tam jeste neco zustavalo(erar bici a par jinejch drobnosti...) zkuste jeste nantokanaru,ale my statif urcite nebrali, sorac....












