Nazdar chlapi!! Mám pro vás takovej návrh. V Praze se bude brzo otvírat novej klubík. Kámoš se mě ptal, jestli tam nechcem hrát, tak jsem mu řekla, že chcem. A teď se ptám já vás, jestli byste si tam s náma nechtěli taky vrznout ( ještě chci časem domluvit třeba X-lef-to-die ). Co vy na to jako svazáci, hmm? :) Ještě je to v plenkách, takže termín nevím, ale mám takovej pocit, že bude z čeho vybírat.











