Paani The relance klobuk dole vynikajuca vec !!! Normalne som si ju musel stiahnut! Pride mi to ako pocuvatelnejsie Mesuggah.
Este raz vyborna praca. Tak dufam ze najdete schopnych muzikantov a ze to odpalite riadne aj na zivo!
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Paani The relance klobuk dole vynikajuca vec !!! Normalne som si ju musel stiahnut! Pride mi to ako pocuvatelnejsie Mesuggah.
Este raz vyborna praca. Tak dufam ze najdete schopnych muzikantov a ze to odpalite riadne aj na zivo!
ojojoj... tak to je moje gusto ...nebo alespon jedno z nich:) mate to fajne synci..jeste toho dummera sehnat..
skoda , ze to nemam k vam o kousek blize, hned bych to u vas zkusil:)
Tak toto je folklor pre moje usi. 7 strunne gitary su ten minimalny povinny zaklad. Vyborna robota, je to originalne, drze a riadne od podlahy. Nemam zleho slova
hell dobře vy hraje vám to parádně
Zdarec, přeji ti hodně štěstí v hledání spoluhráčů, protože sám vím, jak těžké to dnes je sehnat dobré a spolehlivé lidi!
Poriadny nárez páni :-) ... toto na česko-slovenskej scéne chýbalo... nech sa darí...
add to friends:)
dikes, je to parada chlapy, pamatuji jeste zaziva v Novem Jicina spolecne, zdravice jak hovado
Ahoj Lubo... kurnik to je narez... bozi... smekam... Martina Pavelku pozdravim rad... toz sa maj a at Vam to hraje... juras
Johou!! Pekelne pekny to mate, slastne prekvapko v tunach ceskyho HaCecka. Hazim do friendu! Tvorte tvorte, chci dalsi songy :)
Sad