dobrá hudba, jen tak dál ! hážu do oblíbenejch :) smějte se a hodně štěstí, zdar :)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
dobrá hudba, jen tak dál ! hážu do oblíbenejch :) smějte se a hodně štěstí, zdar :)
díky za info..poslechla jsem si zatím kousek..a líbí:)
Děkujeme všem za podporu a pozitivní ohlasy. Je to pro nás příjemná podpora v další práci, zlepšování živé prezentace a skládání novych věcí.
Tady snad už není co dodat, aby se člověk neopakoval :) No masakr prostě! Ať se i nadále daří, mějte se.. :))
Mooooooc dobre, damo a panove! Jan tak dal.
Ahoj, je to vynikajúce v každom smere. Niet čo vytknúť, niet čo dodať. Nech sa darí.
Ahojte,
dama a pani, vyborne, klasa ;)
Zuzana (Agharta)
Skvělé. skvělé! připomíná mi to Dream Teather, to je jen dobře, parádní muzika! hlavně vokál je super
Dík za info od Ivana...Vaša hudba mňa fakt ohromila, takže doufám že vás budu moct vidět ve Zlíně U Tetoura
No tak to je nádhera :-)
Technická a zuvková kvalita je naprosto špičková :) Snad vás někdy budu mít šanci vidět.