ludia je to dobre :) nie je to moja salka kavy ale vypil som vsetky vase :D
Podobnost se určuje podle počtu společných fanoušků.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
ludia je to dobre :) nie je to moja salka kavy ale vypil som vsetky vase :D
cau,urcite jo ale nevim kdy ted sme v takovy pracovni fazi ale az budem mit nakej koncert tak to napisu sem na bandzone i na myspace :)dik za zajem
Ahoj, budete mit nekdy koncert v Praze?
čau, hele nechcete si zahrát 12.7. v Jetu?:-) Víc info na ICQ 251-907-416!! Zatim Martin
Jeďta chlapi něco na tom je.